MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine ivinti kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan aşağı zıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta genel ağ sitesi üzerinden ilgili taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat karşılayıcı tatbik jurnal yüzlerce zaman dinlenerek arz cebinünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla gestaltlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde habitat haricinde yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak habitat haricinde bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi gestaltyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey güfte ettiriyor. Eserin bu denli etkin başüstüneğu bilindiği dâhilin tatbik ve öbür sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya takip etmek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça güfte ettiren tatbik nitekim görülmeye kıymet. İnternet sitesi baştan aşağı taşınabilir uyuma malik ve bir çok yabancı dilde iş verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda genel ağ sitesi temelli vüruttirilmekte ve kullanıma henüz birebir bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan neva artistmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en düzgün şekilde temsil edilmeye çkızılışılmaktadır.

Ruz içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdemoğlu hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en düzgün şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu tatbik marketlerden baktığınız devran uygulamanın benekının ve indirilme nispetının ne denli erdemli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması meydanında nitekim aynalı bir iş çıkadınp insanlara en düzgün şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir