Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta ayvaz iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler sinein üretilen daha süssüz modelleri bile mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının kötüya kaymasını karışmak sinein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde eksikli vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu esrarkeşfedildi. Ve bu beyırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya temellandı. Hatta unutulmaya çehre tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonra gelinin jartiyeri bariz arttırma ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak sağlamlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çsineek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine esaslı fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler eğlence raksında çiftlere eşlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan biriyi ayvaz dergisinde eksikli vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile yer almaya temelladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi bir zaman bile olduğu kabil beyazdır. Yağız ve pembe kabil renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel olduğu denli ince olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişuz huzursuz etmemesi gerekir. Moda sektörü artık jartiyeri yalnızca modül olarak satmanın yanında biriyi ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biriyi üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen trupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak zamanla liberalleşmeye esaslı giden seks oyuncaklarının satın düzenınmasıyla müntesip olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya duruluk getirmek sinein kötüdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri içinde özellikleri açısından değişiklik gösterse bile üs temellıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden destelamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları yalnızca başına veya bir partnerle her evetştan âdem evladı aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın düzenınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına göre seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına göre ihtiyaç, hayata nitelik ulamak sinein bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu veya mağazada bildik birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop işlerinde muzlim olduğu sinein satın düzenırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten haz düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla geçmek bazı seks oyuncağı işlerinde hüsranla özlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre vira etmek, anlayışlevselliği karşı bilim edinmeden satın vira etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve izahatını çok net yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek sinein mehabetli çaba harcama etmelidirler. üste; artık vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları sinein seks shoplardan düzenışdataş daha hafif ve sükûnet olmaya temelladı.

Evvelce seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks canında yaşanan sorunların tartışılması, konuşulması utanç duygusunu pozitifrdığı sinein ihtiyaç olsada satın düzenımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin falsolulığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar afiyet problemi olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. özge taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete göre cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel genlik düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop işlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsel hayatlarını renklendirmek, canına ateş parçasılık ulamak, daha uz bir orgazm geçmek veya seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek sinein sex shoplardan düzenışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş altı bireylerin sex shoplardan işi memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı binalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını beklemek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra mehabetli vürutmeler ve cinsel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum esaslı olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müntesip aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yalnızca şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, anlayışleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun haz haritasını çıkarmakta oldukça canlı ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasti ve ona göre deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha pıtrak seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu anlayışin en hafif yolu. üste seks sırasında kaynatmak çok önemli. Zinhar bildirişim kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en erdemli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli huzursuz edici olduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis çehreüğünün penisinizi sıkarken tıngırvira etmek sinein sineinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yaparsanız binan seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir hail tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha uz seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uz bir seksin sonu çetinlü bir orgazm ile özlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir