Aşk Ve İlişki Astrolojisi

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öbür gök cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir gök fen dalıdır. Bu fen dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın yaşamlarına cephe veren bir aralıkç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çdüzenışmalarında, çeşitli gök cisimlerinin insanoğluın nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar ekseriya Burç Yorumları adı şeşnda örgülır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum yerleri üzere ferdî detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında çın adımları atmaları ciğerin tavsiyelerde bulunur ve hız gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temsil fail ritüel burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak arsa düzenır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları temsil fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene süresince ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan çecik şeklinde bir gök haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına cephe veren bir disiplindir. Zaman üstelik insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine balaban kontak göstermektedirler. Bununla omuz omuza astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı konusunda mukannen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriya doğum haritası yorumlamak, nefis analizi icra etmek, aşk ve rabıta astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, keyif astrolojisi üzere konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yazgıındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en çizgi görevlerinden biridir. Kişinin doğum geçmişine, saatine ve adına için hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin mutlak bir encam tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan üzere başarılı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı olduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine daha bir küme fen sahibi yetişmek istiyorsanız, birbunca terimle içinlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin ciğerin Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi ciğerin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan yıldız grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum geçmişine için belirlenir ve birbunca kişiye için nefis ve gelecekteki olaylar üzerine fen verebilir.

  2. Aslan ıtır: Alelumum 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur ciğerin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Doğum haritasında Ay’ın olduğu burçdolaşma. Ay burcu, bir kişinin duygusal yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı üzere yaşamma şekline işaret paha.

Burç yorumlaması üzerine çok bir küme fen sahibi yetişmek ciğerin, astroloji terminolojisine aşina yetişmek önemlidir.

Fehva Mealı
Doğum haritası Bir kişinin doğum çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum çabucak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini söylem ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine fen verir.
Natal harita Doğum hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yazgıındaki olaylar ve nefis özellikleri ile ait ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde akım ederken bir başka gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yazgıındaki etkilere işaret edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cepheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değustalıkimlere işaret edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak az buçuk çaba gerektirse de, çın bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, encam tahmini ve daha sert çok bahis üzerine fen tevdi konusunda nispeten değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir